Hvorfor farve sit hår?

Proč zbarvit jeho vlasy?

Získání barvy vlasů je velké rozhodnutí. Nejde jen o zvýšenou údržbu, ale je to také zvýšený závazek péče o své vlasy. Takže pokud uvažujete o obarvení vlasů, zde je několik věcí, které byste měli zvážit.

Proč by měl člověk zbarvit vaše vlasy

Existuje mnoho důvodů, proč by člověk měl zbarvit vaše vlasy - od estetické výhody po více zdravotních přínosů.

Estetickou výhodou zbarvení vlasů je, že vám může poskytnout zcela nový a svěží vzhled. Další plus zbarvení vlasů je, že může pokrýt nežádoucí skvrny nebo šedé vlasy.

Co se týče zdraví, barevné vlasy mají také řadu výhod. Například může chránit vaše vlasy před škodlivými paprsky slunce a může mít také pozitivní vliv na celkové zdraví vašeho těla.

Jaké různé způsoby lze zbarvit vaše vlasy

Existuje mnoho různých způsobů, jak si můžete obarvit vlasy. Můžete např. použití Trvalá barva, opláchněte barvu nebo tónování. Trvalá barva dává nejdramatičtější změnu barvy vlasů, protože mění strukturu vlasů a dělá tmavší nebo jasnější. Oplachovací barva je dočasná barva, která nemění strukturu vlasů, ale dává jí intenzivnější a silně zbarvený vzhled. Tónování je směs proplachování a trvalé barvy, která dává diskrétnější a přirozenou změnu barvy vlasů.

Co zvážit před zbarvením vlasů

Před zbarvením vlasů je důležité zvážit některé věci. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit:

- Jakou barvu chceš? K dispozici je nesčetné množství barev, takže je důležité mít představu o tom, jakou barvu chcete.

- Kolik z vašich vlasů chcete zbarvit? Můžete si vybrat, zda všechny vaše vlasy obarví nebo jen jeho část.

- Jak se tato nová barva hodí k proudu barva vlasů A -Color Style? Je důležité přemýšlet o tom, zda nová barva zapadá do aktuální barvy vlasů.

- Existují nějaká rizika s obarvením vlasů? Některé typy chemikálií mohou být škodlivé pro vaše vlasy nebo pokožku. Před zakoupením produktu si důkladně přečtěte informace o produktu.

Recepty na barevných vlasech

Měli jste si obarvit vlasy, ale máte pochybnosti o tom, jakou barvu vás nejlépe oblékne? Přečtěte si tedy zde, kde jsme shromáždili řadu receptů na barevné vlasy, takže můžete najít perfektní tón pro své konkrétní vlasy!

Ať už jste v jasných nebo tmavých odstínech, najdete mezi těmito recepty inspiraci pro svou novou barvu vlasů. Chtěli byste vyzkoušet něco úplně jiného a vyčnívat od davu? Takže zvažte, zda si vlasy obarvíte v jednom z neobvyklejších odstínů, jako je zelená nebo modrá. Mějte však na paměti, že obarvené vlasy vyžaduje trochu zvláštní péče - proto se ujistěte, že pro svůj konkrétní typ vlasů používáte správné produkty.

Alternativy k o barvení vlasů

Někteří lidé se rozhodnou obarvit si vlasy, aby mu dali nový vzhled, zatímco jiní chtějí skrýt své šedé vlasy. Existuje mnoho alternativ k zbarvení vlasů a typ, který si vyberete, závisí na vašich preferencích. Můžete získat odbornou pomoc při barvení vlasů nebo si můžete koupit sadu barev vlasů a udělat to sami doma.

Existuje mnoho různých způsobů, jak si můžete obarvit vlasy. Něco z nejpopulárnějších technik zahrnuje Ombre, Balayage a zvýraznění. Pokud si nejste jisti, která technika pro vás bude fungovat nejlépe, můžete pro poradenství vždy mluvit s kadeřníkem nebo kosmetologem.

Je také důležité zvážit, zda chcete použít polotrvastní nebo trvalou barvu vlasů. Polotrvalé barvy budou v průběhu času postupně mizet,

Závěr

Když mluvíme o zbarvení vlasů, je třeba učinit dva úvahy: jakou barvu a technika. Mezi techniky patří vše od trvalých, poloprostorových a tónovacích barev až po zvýraznění a balayage. A pak samozřejmě existuje velká otázka, zda si vybrat přirozenou nebo umělou barvu.

První otázkou, kterou si můžete položit, je to, čeho chcete dosáhnout s novou barvou vlasů. Je to jen trochu smažit a dát svému vzhledu podporu, nebo chcete vyzkoušet něco úplně nového? Pokud je to druhý případ, může být dobrý nápad najít inspiraci někde jinde než v zrcadle - možná na webu nebo v listech. Někteří lidé však stále raději chodí k kadeřníkovi, aby učinili profesionální názor.

Komentáře (0)

    Zanechat komentář

    Představení musí být schváleny komentáře