Curly Girl-metoden handler om at passe på sine krøller

Metoda Curly Girl je o péči o jeho kadeře

Metoda Curly Girl je o péči o jeho kadeře

Metoda Curly Girl je způsob, jak se starat o jeho kadeře, aby byly zdravé a lesklé. Metodou je vyhnout se produktům, které obsahují škodlivé složky pro kadeře. Místo toho se používají produkty, které pomáhají pečovat a chránit kadeře.

Co je to metoda Curly Girl?

Metoda Curly Girl je o péči o jeho kadeře. Potřebujete mírný šampon, kondicionér a kondicionér bez síranů, silikonu a alkoholu. Vlasy nesmí být sušeny s vysoušečem vlasů nebo česány. Místo toho použijte látku z mikrovlákna k jemně otřete vlasy a poté pomocí prstů narovnejte.

Různé typy metod Curly Girl

Původní metoda Curly Girl byla vyvinuta Lorraine Massey a popsala ve své knize „Curly Girl: The Handbook“. V této knize se doporučuje používat pouze šampony, kondicionéry a produkty bez síranu a vyhnout se používání tepelného stylu.

Existuje však několik variací metody Curly Girl, která se zaměřuje na různé aspekty péče o vlasy. Například některé verze metody umožňují použití šamponů obsahujících síran nebo použití nástrojů pro vytápění, zatímco jiné proti těmto věcem radí.

Proto je důležité, abyste našli verzi metody Curly Girl, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a typu vlasů. Více o různých typech metod kudrnatých dívek si můžete přečíst: https://www.curlsbot.com/cgmethod

Výhody a nevýhody metodou Curly Girl

Metoda Curly Girl je metoda kudrnaté péče, která se týká používání správných produktů a technik k péči o jeho kadeře. Metoda vyvinula Lorrainmassy, ​​autor knihy Curly Girl: The Handbook.

Pro některé může být nalezení správných produktů a technik výzvou, ale jakmile nad tím máte kontrolu, metoda přináší fantastické výsledky. Mezi výhody této metody je to, že nemusíte používat silikonové výrobky, parabeny nebo sírany ve svých produktech péče o kadeře a že nemusíte vysušit svůj účes pomocí zajíčkového drátu nebo jiným nástrojem pro suchý jazyk.

Další výhodou metody Curly Girl je to, že je na kadeře obecně velmi jemná. Tento typ péče však má také některé nevýhody. Nejprve to může V

Alternativy metody Curly Girl

V metodě Curly Girl se zaměřujete na vyhýbání se produktům, které obsahují škodlivé ingredience pro kadeře. Místo toho se používají mírné čisticí prostředky a balzámy bez silikonu a síranů. Vlasy jsou také zřídka promyty pouze pro udržení vlhkosti.

Jednou z nejpopulárnějších alternativ k metodě Curly Girl jsou produkty Devacurl „No-Poo“ a „One Condition“. Tyto výrobky jemně čistí vlasy bez použití škodlivých ingrediencí. Jsou také bohaté na zvlhčující ingredience, takže vaše vlasy po použití neuschnou.

Závěr

Metoda Curly Girl je o péči o jeho kadeře. Není to tak těžké, jakmile jste se dozvěděli, jak. Stačí použít správné produkty a dodržovat několik jednoduchých pravidel. Postupujte podle těchto pravidel a uvidíte zlepšení zdraví a vzhledu kadeřů.

Komentáře (0)

    Zanechat komentář

    Představení musí být schváleny komentáře