Hvad er balsam og hvilken slags er der?

Co je to kondicionér a co je tam?

Balsams se stará o jeho vlasy

Každý ví kondicionér. Je to běžný termín pro všechny výrobky pro péči o vlasy používané k kondici a ochraně vlasů. Balsam obvykle obsahuje jednu nebo více z následujících složek: silikon, kationtové polymery, mastné kyseliny nebo rostlinné oleje.

Co je to kondicionér a co je tam?

Balsam je produkt používaný k hydrataci a ochraně vlasů. Existují různé typy kondicionéru, které vyhovují různým typům vlasů. Některé balzámy obsahují oleje, díky nimž jsou vlasy lesklejší, zatímco jiné obsahují ingredience, které mají na vlasy posilující účinek.

Proč je balzám důležité pro vaše vlasy?

Balsam je důležitou součástí péče o vlasy, protože ve vlasech obnovuje vlhkost a živiny. Balsam pracuje s obklopením vlasů ochrannou membránou, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržuje vlasy měkké a hladké.

Který kondicionér je pro vás a vaše vlasy pravý?

Existuje mnoho různých druhů kondicionéru a může být obtížné vybrat ten správný. Zde je průvodce, který je kondicionér nejlepší pro vás a vaše vlasy:

Pokud máte suché a matné vlasy, zkuste hydratační kondicionér. Tento typ kondicionéru oživí vaše vlasy a dá mu výživu a vlhkost.

Pokud máte mastné vlasy nebo tendenci získat mastné skvrny, zkuste objasňující šampon. Tento typ šamponu účinně čistí bez vyschnutí vlasů.

Pokud máte spoustu hrnky nebo roztřepených vlasů, zkuste krém nebo gel definující zvlnění. Dávají vašim hrnkům skvělou definici a září, aniž by je zvážili.

Jak používat kondicionér svou cestou

Kondicionér můžete použít dvěma způsoby:

1. Jako produkt z dovolené: Použijte množství pegetSize a rozložte jej do vlasů, když je vlhký. Zaměřte se na horní vrstvy vlasů a nechte je sedět.

2. Jako produkt vymývání: Použijte velkorysé množství a masírujte jej do pokožky hlavy. Pak důkladně opláchněte.

Recepty na kondicionér

Pokud jde o kondicionér s vlastním střelkou, existuje mnoho receptů, z nichž si můžete vybrat. Ale který recept je nejlepší pro vaše vlasy?

Zde je seznam prvních čtyř receptů na kondicionér samostatně, který vám dá vaše vlasy perfektní záře:

1. Recept na kondicionér samostatně s octem jablečného moštu: Smíchejte jablečný ocet a běžný kondicionér v poměru 1: 1 a poté naneste směs na vlasy. Nechte to sedět 15-20 minut a poté ji opláchněte teplou vodou.

2. Recept na kondicionér pro sebeurčení s citronovou šťávou: Rozšlehejte jeden nebo dva vaječné bílky společně s trochou citronové šťávy a naneste směs na vlasy. Nechte to sedět 15-20 minut a poté ji opláchněte teplou vodou.

3. Recept na kondicionér pro sebevědomí s kávou: Smíchejte polévkovou lžíci

Alternativy k kondicionéru

Alternativy k kondicionéru

Po mnoho let jsme si mysleli, že kondicionér je nejlepším produktem, který udržuje naše vlasy zdravé a dobře zploštěné. Ve skutečnosti však kondicionér může být pro vlasy velmi škodlivé, zejména pokud obsahuje chemikálie a sírany.

Proto je důležité najít alternativy k kondicionérům, které vaše vlasy nepoškodí. Zde jsou některé z nejlepších alternativ:

1. Domácí jablečný octový octa: Toto je jedna z nejpopulárnějších alternativ k kondicionéru, protože je tak snadné vyrobit. Jednoduše smíchejte polévkovou lžíci octa jablečného moštu se dvěma polévkovými lžičkami vody. Po šamponu naneste směs do vlasů a poté opláchněte studenou vodou. Apple mošt ocet vyváží hladinu pH ve vlasech a nechá ho hedvábný a lesklý.

2. Kokosový olej

Komentáře (0)

    Zanechat komentář

    Představení musí být schváleny komentáře